За п'ять днів до початку повномасштабного вторгенння Оксана народила четверту дитину – сина Назара. Хлопчик народився здоровий, але перші місяці свого життя провів з сестрами та братом Кірюшою (5 років) та сестрами Кірою (4) і Вікою (8) у підвалі.

Оксана сиділа з дітьми в Кривому Розі до липня 2022-го року, але коли діти почали хворіти через сирість – вирішила виїжджати. Львів вибрали тому, що він близько до кордону, але саме місто Оксана побачила цього року вперше. До війни вона не подорожувала. В Кривому Розі в них не залишилося рідних, тому на підтримку там не розраховували і ризикнули почати нове життя в іншому місці. 

В липні сім'ї пощастило сісти в евакуаційний потяг і за добу вже вийшли у Львові. Спочатку жінка з дітьми приїхала на Арену Львів, а там їм розповіли про притулок “Жіночих перспектив”. Оксана радіє, що її діти зараз тут, вони мають можливість розвиватися і жити в комфортних умовах. Водночас, сумує за своєю квартирою в Кривому Розі і за кішкою Хондою. Кішку зараз годує сусідка, яка ще не виїхала, але залишилася без роботи. Оксана тікала не лише від війни але й від домашнього насильства, від якого багато років сьоаждала вона та її діти.